Jeep VOYAGERCLUB POZNAŃ Jeep VOYAGERCLUB POZNAŃ
     
Alfa Romeo Dodge Lancia  
 
    www.jeep.pl        

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Cherokee
 

CHEROKEE
Nigdy dotąd nie był w lepszej formie.


Skonstruowany do jazdy w dowolnych warunkach Nowy Jeep Cherokee to połączenie stylistycznej innowacji z tradycją marki Jeep, legendarnym napędem 4x4 i światem najnowszych technologii. Całkiem nowa, czwarta generacja modelu Cherokee, wyraźnie podnosi poprzeczkę dla segmentu SUV'ów klasy średniej.

Nowy Jeep Cherokee wzbogaca gamę pojazdów Jeep o unikalny i modny styl. Wystarczy rzut oka na detale, aby odkryć wysokiej klasy wnętrze, starannie wykończone miękkimi w dotyku materiałami. Jest ono wyrafi nowaną mieszanką ręcznie ukształtowanych, płynnych linii, wysokiej jakości materiałów, innowacyjnych połączeń kolorów i faktur, precyzji wykonania oraz najnowocześniejszej technologii i elementów wyposażenia. Oto świat doskonałości, który czeka na odkrycie. Przez Ciebie.

W myśl przewodniej zasady Jeep'a "Jedź dokąd chcesz i rób co chcesz" nowy model Jeep'a Cherokee ma całkiem sporo do zaoferowania. Na uwagę zasługują m.in.: nowa, 9-stopniowa automatyczna skrzynia przekładniowa, pierwszy w segmencie odłączany napęd osi tylnej, nowa konfiguracja napędu na koła przednie, najwyższy w klasie poziom bezpieczeństwa - 5 gwiazdek w teście Euro NCAP, nadwozie wykonane w 65% elementów ze stali o wysokiej wytrzymałości oraz ponad 70 systemów bezpieczeństwa.

Nasi Doradcy Handlowi z przyjemnością udzielą dodatkowych informacji. Zadzwoń lub napisz.

Zobacz wszystkie oferty na Otomoto-Voyager Club

Pobierz katalog

Pobierz cennik

Pobierz katalog akcesoriów Cherokee


więcej »

 
 
VOYAGER GROUP SP. Z O.O.

POZNAŃ
ŚW. MICHAŁA 20
61-023 POZNAŃ
Tel.: (61) 6286688 wewn. 6286700
e-mail


Wyświetl większą mapę 
 
· polityka prywatności    · informacje o cookies